Προκήρυξη διαγωνισμού για την "Προμήθεια τροφίμων έτους 2017"

ellhnikh-dhmokratia

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                            Αταλάντη:13-1-2017
ΝΟΜΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ                                                                                     Αρ. Πρωτ:329

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ

Ο Δήμος Λοκρών προκηρύσσει πρόχειρο διαγωνισμό για την «Προμήθεια τροφίμων έτους 2017» με κριτήριο κατακύρωσης την χαμηλότερη τιμή ,ενδεικτικού προϋπολογισμού 37.590,34 ΕΥΡΩ με Φ.Π.Α. 24% ,σύμφωνα με τις διατάξεις της απόφασης 11389/93 του ΥΠ. ΕΣ. (ΕΚΠΟΤΑ) ,τις διατάξεις του Ν.4412/2016 .

Ευχαριστήρια επιστολή

ΗΜΕΡ:13-1-2017

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ

Ο Δήμαρχος, το Δημοτικό Συμβούλιο, το Δ.Σ. του Νομικού Προσώπου Κοινωνικής Προστασίας και Αλληλεγγύης και το Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού σας ευχαριστεί θερμά και σας συγχαίρει για την ευγενική χορηγία σας στην δράση του Κοινωνικού Παντοπωλείου και Κοινωνικού Φαρμακείου.

Πρόσκληση παρουσίασης στρατευσίμων κλάσης 2020

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                 Αταλάντη  5-1-2017
ΝΟΜΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ                                                                                            Αρ.Πρωτ.:152
ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ
Αρμ. Υπάλληλος:
 Βασιλική Μοδιάτη
Ταχ. Δ/νση: Πλατεία Δημαρχείου, Αταλάντη
Ταχ. Κώδικας:35200

Περίληψη διακήρυξης δημοπρασίας για την εκμίσθωση καλλιεργήσιμης γης

ellhnikh-dhmokratia

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                    ΑΤΑΛΑΝΤΗ   11/01/2017
ΝΟΜΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ                                                                                                 Αριθμ. Πρωτ. 237

Περίληψη διακήρυξης δημοπρασίας

Λειτουργία Σχολείων - Παιδικών Σταθμών

Αταλάντη 9 Ιανουαρίου 2017

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ο Δήμος Λοκρών ανακοινώνει, ότι θα παραμείνουν κλειστά τα σχολεία πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, καθώς και οι Παιδικοί Σταθμοί του του Δήμου Λοκρών, την Τρίτη 10 Ιανουαρίου, λόγω των χαμηλών θερμοκρασιών που επικρατούν στην περιοχή.

Λειτουργία Παιδικών Σταθμών

Αταλάντη 8 Ιανουαρίου 2017

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ο Δήμος Λοκρών ανακοινώνει, ότι  θα παραμείνουν κλειστοί οι Παιδικοί Σταθμοί  του Δήμου Λοκρών, τη Δευτέρα  9 Ιανουαρίου, λόγω των χαμηλών θερμοκρασιών που επικρατούν στην περιοχή.

Σελίδες