Μετεγκατάσταση Πυροσβεστικού Κλιμακίου Αταλάντης

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                          Αταλάντη     21-01-2018
ΝΟΜΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ                                                                                   Αριθ. πρωτ.  609
ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟΥ
35200-ΑΤΑΛΑΝΤΗ                                                                           ΠΡΟΣ:
ΩΣ Ο ΠΙΝΑΚΑΣ
ΤΗΛ : 22330 81015                                                                                           ΑΠΟΔΕΚΤΩΝ
Φαξ : 22330 81022

ΘΕΜΑ : Μετεγκατάσταση Π.Κ. Αταλάντης.

Συνάντηση Δημάρχου Λοκρών με τον Υπουργό Περιβάλλοντος

logo

ΕΛΛΗΝΙΚΗ  ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                          Αταλάντη, 15/01/2018
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΝΟΜΟΣ  ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Ταχ. διεύθυνση: Πλατεία Δημαρχείου
Τ.Κ:   35200 –Αταλάντη

ΤΗΛ.: 2233022374 – 81015
FAX: 22330-22606

Δελτίο Τύπου Πολιτικής προστασίας

logo

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Σε πλήρη ετοιμότητα τίθενται  οι υπηρεσίες του Δήμου Λοκρών  εν όψη της αναμενόμενης  επιδείνωσης των καιρικών φαινομένων τις επόμενες ώρες , έπειτα  και από  σχετική ενημέρωση της Γενικής Γραμματείας Πολιτικής Προστασίας.

Λειτουργία Υπηρεσιών Δημοτολογίου και Ληξιαρχείων Δήμου Λοκρών

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                                    Αταλάντη 12-1-2018
ΝΟΜΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Δ/ΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ
& ΛΗΞΙΑΡΧΕΙΟΥ

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

- Από το Τμήμα Δημοτικής Κατάστασης και Ληξιαρχείου ανακοινώνεται ότι λόγω εργασιών από το Υπουργείο Εσωτερικών προκειμένου να ολοκληρωθεί η διαδικασία μετάπτωσης των δεδομένων στο νέο Πληροφοριακό Σύστημα «Μητρώο Πολιτών» οι Υπηρεσίες του Δημοτολογίου και των Ληξιαρχείων του Δήμου μας θα παραμείνουν κλειστές στα κάτωθι διαστήματα:

Κέντρο Κοινότητας - Προκήρυξη για μόνιμες προσλήψεις στο Υπουργείο Πολιτισμού

Τη Δευτέρα 8 Ιανουαρίου 2018 ξεκινά  η υποβολή αιτήσεων στην 16Κ/2017 (ΦΕΚ 41/1-12-2017/τ. ΑΣΕΠ) που αφορά στην πλήρωση με σειρά προτεραιότητας εξήντα δύο (62) θέσεων μονίμου προσωπικού και προσωπικού με σχέση εργασίας Ιδιωτικού Δικαίου Αορίστου Χρόνου Πανεπιστημιακής, Τεχνολογικής,  Δευτεροβάθμιας και Υποχρεωτικής Εκπαίδευσης στο Υπουργείο Πολιτισμού και Αθλητισμού (Κεντρική Υπηρεσία- Εφορείες Αρχαιοτήτων- Εθνικό Αρχαιολογικό Μουσείο), στο Ταμείο Αρχαιολογικών Πόρων και Απαλλοτριώσεων, στο Μουσείο της Ακρόπολης (Ν.Π.Δ.Δ.) και στην Κρατική Σχολή Ορχηστικής Τέχνης (Ν.Π.Δ.Δ.).

Σελίδες