ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                                ΑΤΑΛΑΝΤΗ 23-03-2015
ΝΟΜΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΛΟΚΡΩΝ                                                                                                                 ΑΡΙΘΜ.ΠΡΩΤ.: 3620

ΘΕΜΑ: Πρόχειρος διαγωνισμός για την προμήθεια ανταλλακτικών μέσων και λοιπών μηχανημάτων του Δήμου Λοκρών για το έτος 2015.

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ

Έχοντας λάβει υπόψη:

1) Τα άρθρα 28 & 46 του ΕΚΠΟΤΑ.

2) Το Ν.3463/2006.

3) Το Ν. 2286/1995.

4) Την 3/18/2015 απόφαση της οικονομικής επιτροπής με την οποία εγκρίθηκαν οι τεχνικές προδιαγραφές

Πρόσληψη εργατικού και τεχνικού προσωπικού μέχρι και πέντε ημερομίσθια κατ' άτομο το μήνα

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                                         Αταλάντη, 26-3-2015
ΝΟΜΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ                                                                                                                  Αριθ. Πρωτ: 3839

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Για την πρόσληψη προσωπικού εργατικού και τεχνικού προσωπικού μέχρι και πέντε ημερομίσθια κατ' άτομο το μήνα

Ο Δήμος Λοκρών  ύστερα από την υπ’ αριθ. 1/9Α/2014 απόφαση του Δ.Σ, ανακοινώνει ότι θα προσλάβει εργατικό και τεχνικό προσωπικό για απασχόληση μέχρι και πέντε ημερομίσθια κατ' άτομο το μήνα, συνολικού αριθμού δώδεκα (12 ) ατόμων, προς κάλυψη των αναγκών των υπηρεσιών του για τις εξής κατά αριθμό ατόμων, ειδικότητες, με τα αντίστοιχα ειδικά τυπικά προσόντα και αριθμό ημερομισθίων και συγκεκριμένα για τον μήνα Απρίλη, ήτοι:

Πρόσληψη προσωπικού με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου (Δίμηνο)

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                            Αταλάντη 26-3-2015
ΝΟΜΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ                                                                                                     Αριθ. Πρωτ.: 3840

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Για την πρόσληψη προσωπικού με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου (Δίμηνο)

Ο Δήμος Λοκρών Ν. Φθιώτιδας ύστερα από την υπ’ αριθ. 12/48Β/2015  απόφαση του Δημοτικού Συμβουλίου και την αριθ. 1961/45995/23-3-2015  (ΑΔΑ: Ω79ΩΟΡ10-ΖΓΤ) εγκριτική της Αποκεντρωμένης Διοίκησης Θεσσαλίας - Στερεάς Ελλάδας, ανακοινώνει ότι θα προσλάβει προσωπικό  με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, για την προσωρινή κάλυψη των αναγκών του Δήμου μας, συνολικού αριθμού δώδεκα  (12) ατόμων και συγκεκριμένα:

Πρόσκληση Τακτικής Συνεδρίασης Νο 3/2015 Δημοτικού Συμβουλίου Λοκρών

ΔΗΜΟΣ ΛΟΚΡΩΝ                                                                                                                        Αταλάντη 23/3/2015
ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΡΟΕΔΡΟΥ
                                                                                                                Αριθ. Πρωτοκόλλου: 3642

Π Ρ Ο Σ Κ Λ Η Σ Η

ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ Νο 3/2015

ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΛΟΚΡΩΝ

Τον κ. Δήμαρχο και τα Μέλη

του Δημοτικού Συμβουλίου

Καλείστε, σύμφωνα με τις διατάξεις του άρθρου 67 του Ν 3852/10,  στην τακτική συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου, που θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα συνεδριάσεων στο Δημοτικό Κατάστημα Αταλάντης (Πλατεία Δημαρχείου) , την    30η  Μαρτίου 2015  ημέρα  Δευτέρα και ώρα 19:30 μ.μ. με τα παρακάτω θέματα ημερήσιας διάταξης:

Σύμβαση παροχής υπηρεσιών με εξωτερικό συνεργάτη για την κάλυψη υπηρεσιών Ιατρού Εργασίας

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                                             Αταλάντη  10-3-2015
ΝΟΜΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ                                                                                                                     Αριθ. Πρωτ:  2987

ΓΝΩΣΤΟΠΟΙΗΣΗ – ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Ο Δήμος Λοκρών ανακοινώνει ότι:

Προκειμένου να συνάψει σύμβαση  παροχής υπηρεσιών με εξωτερικό συνεργάτη για την κάλυψη υπηρεσιών Ιατρού Εργασίας, για ένα έτος, για την κάλυψη αναγκών του Δήμου μας – υγεία των εργαζομένων – επανερχόμαστε εκ νέου (αριθ. 15834/1-9-2014 πρώτη  Γνωστοποίηση-πρόσκληση λόγω ασυμφόρου προσφορών) και  παρακαλούνται όσοι Ιατροί  επιθυμούν και κατέχουν τις προβλεπόμενες ειδικότητες και προϋποθέσεις, να εκδηλώσουν το ενδιαφέρον τους εγγράφως μέχρι την Δευτέρα 16-3-2015  στην Υπηρεσία του Δήμου μας και συγκεκριμένα στο Γραφείο του Αναπληρωτή  Διευθυντή Διοικητικών Υπηρεσιών κ. Παναγιώτη Αγγελή  τηλ. 22330-81021.

Σύμβαση Εργασίας Ορισμένου Χρόνου για την υλοποίηση του ευρωπαϊκού προγράμματος "ΕΝΑΡΜΟΝΙΣΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΖΩΗΣ"

Αταλάντη, 10-03-2015
Αριθμ. Πρωτ.:  70

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ υπ' αριθμ. ΣΟΧ 1/2015